Certifikáty

sklik.cz

Ověření Sklik

Zakládáme si na bezpečném a transparentním přístupu ke klientům. Účet je pouze klienta, se všemi daty. Žádné sdělování hesel. My máme nasdílený přístup. Za naše znalosti a proklientský přístup jsme získali titul Ověření Sklik.

Certifikát Ověření Sklik

Zbozi.cz

Ověření Zboží.cz

Za profesionální a otevřený přístup ke klientům jsme získali titul Ověření Zboží.cz. Využijme společně srovnávače naplno.

Certifikát Ověření Zboží.cz

Google Partners

Máme možnost exkluzivní podpory AdWords, členství v komunitě, aktuální informace. Jsme zváni na vybrané akce Google. Čím jsme si to zasloužili? Prokázanými znalostmi, hospodařením s rozpočty a výkonem kampaní u našich klientů.

Certifikovaný Google Partners

certifikace-vyhledavaci-sit-adwords-webprezent

Vyhledávací síť AdWords

Víme, jak funguje Vyhledávací síť AdWords a jak nastavit kampaň ve vyhledávání. Máme na to papír. Vaše reklamy u nás budou jako v bavlnce.

certifikace-obsahova-sit-adwords

Obsahová síť AdWords

Dostaneme vás s reklamou na oborové weby. Připomeneme vás remarketingem. Vše vám jak se patří nastavíme. K tomu nám dopomáhej Google.

adwords-certifikace-google-nakupy

Nákupy Google

Známe principy fungování Google Nákupů a víme, jak vytvářet, spravovat a optimalizovat PLA kampaně. Jinými slovy, dostaneme vám z AdWords maximum.

heureka-badge-partner-webprezent-small

Heureka partner

Mezi prvními víme o změnách v Heurece. Máme možnost účastnit se workshopů i osobních setkání. Víme o novinkách dřív než ostatní. Pojďte do toho s námi.

Certifikovaný partner Heureka

WebPrezent.cz - Zlatý certifikovaný partner

Certifikát Mergado

Aplikace Mergado šetří čas a peníze klientům s e-shopy. To chceme. Plně využíváme funkce Mergada. Jsme ověřenými partnery.

Certifikovaný partner Mergado

certifikovany-partner_BManager

Certifikát Bidding Manager

Prokázali jsme znalosti Heureky a Zboží.cz. Umíme pracovat s automatickým biddováním. Ze zbožových srovnávačů vám vytěžíme maximum. Pusťme se společně do práce.

Certifikovaný partner nástroje Bidding Manager

Certifikát Bidding Fox

Aplikace Bidding Fox řeší automatické biddování na Heurece a Zboží.cz. Díky našim znalostem budete mít o produkty na srovnváačích postaráno ve dne, v noci.

Certifikovaný partner nástroje Bidding Fox

Certifikovaný PPC Bee specialista

Certifikát PPC Bee

Aplikace šetří čas a peníze automatizací PPC kampaní. Díky PPC Bee vám vytvoříme tisíce produktových sestav z XML feedu během několika minut.

Certifikovaný PPC Bee specialista