Změny ve Facebook inzerci

Inzerujete na Facebooku?

Možné jste již zaznamenali, že došlo ke změnám spojených s iOS 14. Pokud nezareagujete, hrozí vypnutí Facebook reklam.

Pomůžeme vám. Zjistěte o co se jedná a jak řešit: Facebook – změny spojené s update iOS 14.

 
 

Změna podmínek Ověřeno zákazníky

Inzerujete na Heurece? Zbystřete.

Heureka mění podmínky pro získání odznaku Ověřeno zákazníky. Zdvojnásobuje dobu pro obdržení povinného počtu hodnocení z 90 dní na 180. Máte tak větší šanci certifikát získat.

Další sympatický krok je odesílání dotazníku spokojenosti na základě dostupnosti (element DELIVERY_DATE). Snižuje se tak riziko, že nakupujícímu přijde certifikát dříve, než obdrží zboží. Zmenší se tak počet negativních hodnocení u e-shopů.

 
 
 
 

Certifikát Bidding Fox

Otevřete si s námi šampaňské. Do naší rodiny certifkátů přibyl zbrusu nový přírůstek – aplikace Bidding Fox od Mergada, která zajišťuje automatické biddování na Heurece a Zboží.cz. Viz certifikáty.

Bez obav nám tak můžete svěřit svoji inzerci na srovnávačích. Díky správnému nastavení bude BiddingFox pracovat na plnění KPI ve dne, v noci.

 
 
 
 
 
 

PF 2020 pro Flogistic.cz

Již pátým rokem vytváříme na konci roku ručně kreslené PF pro firmu Flogistic, která u nás má i prezentační web a jiné služby. Díky za projevenou důvěru. Prohlédněte si to letošní PF 2020 a projděte si i ty ostatní, tvoří hezký příběh.

 
 

Redesign Zámečnictví Vojtaš

Provedli jsme redesign webu pro Zámečnictví Vojtaš. Samozřejmostí je responzivní šablona. Webová prezentace má jednoduchou administraci pro úpravu a vkládání obsahu.

Klient je s námi již od roku 2013.

 
 

Heureka – přechod na HTTPS

Heureka přešla na HTTPS. Ale nebojte se. Nekoná se stejný případ jako při přechodu Zboží.cz na HTTPS. Heureka to má ošetřené. Nastavení UTM parametrů není nutné. Pro jistotu si ale data v Google Analytics zkontrolujte.

 
 

Nově spuštěné kategorie na Heurece

Heureka v prosinci aktivovala nové kategorie zboží:

  • Ukulele,
  • Přání,
  • Pohledy.

Navíc chystá změny pro:

  • Mobilní příslušenství,
  • Sanitární zboží.

Celý článek si přečtěte na Heureka blogu, ať jste včas připraveni.