Internetový marketing


Internetový marketing je součástí elektronického marketingu, zahrnuje velké množství nástrojů a postupů jak zvýšit nejen návštěvnost webu, ale také posílit firemní značku. Důležitá je komplexnost a ucelenost internetového marketingu. Připravíme analýzy, ppc reklamy, ale i grafické upoutávky pro bannerovou kampaň.

Analýzy, konzultace a naše vědomosti

To vše máte k dispozici, poskytneme Vám veškeré znalosti, které máme v oboru webdesignu i internetového marketingu. U analýz to vše začíná, není možné cokoliv vylepšovat, upravovat či optimalizovat, pokud nevíte, co vlastně máte upravovat.

SEO (optimalizace pro vyhledávače)

Máte málo objednávek či poptávky po Vašich službách? Chcete získat vyšší pozici ve vyhledávačích na určitá klíčová slova, a tím získat více návštěvníků, ze kterých se mohou stát zákazníci? Pak je SEO určena právě pro Vás.

Reklama na internetu

Chcete okamžitě zvýšit návštěvnost webu? Nebo dlouhodobě budovat svoji značku? Získat více zákazníků pro svůj eshop? Poradíme Vám jaké typy reklamy na internetu jsou vhodné pro konkrétní účely.

Microsite

Podpořte svůj stávající web, získejte dlouhodobě výhodnou reklamu pro svoji hlavní firemní prezentaci v podobě stálého reklamního prostoru. Zvyšte informovanost zákazníků o Vašich produktech či službách.

Linkbuilding

Linkbuilding nebo-li budování zpětných odkazů dlouhodobě zvyšuje návštěvnost Vašeho webu. Nejen, že Vám zpětné odkazy vytvoříme, ale dokonce Vás naučíme jak nové zpětné odkazy vytvářet, aby byly co nejefektivnější.

Měření návštěvnosti webu

Bez zpětné vazby to samozřejmě nejde, v případě změn je také nutné ověřit, zda tyto změny měly nějaký efekt na návštěvnost a dopad na zvýšení objednávek. Do všech statistik, máte samozřejmě jako klienti přístup.
Jsme vyškolení profesionálové:

Ověření Sklik

sklik.cz

Zakládáme si na bezpečném a transparentním přístupu ke klientům. Účet je pouze klienta, se všemi daty. Žádné sdělování hesel. My máme nasdílený přístup. Za naše znalosti a proklientský přístup jsme získali titul Ověření Sklik.

Ověření Zboží.cz

Zbozi.cz

Za profesionální a otevřený přístup ke klientům jsme získali titul Ověření Zboží.cz. Využijme společně srovnávače naplno.

Google Partners

Máme možnost exkluzivní podpory AdWords, členství v komunitě, aktuální informace. Jsme zváni na vybrané akce Google. Čím jsme si to zasloužili? Prokázanými znalostmi, hospodařením s rozpočty a výkonem kampaní u našich klientů.

Heureka partner

heureka-badge-partner-webprezent-small

Mezi prvními víme o změnách v Heurece. Máme možnost účastnit se workshopů i osobních setkání. Víme o novinkách dřív než ostatní. Pojďte do toho s námi.


Chcete být vidět na internetu? Promítneme 15 let zkušeností do vašeho projektu.

Napište nám nebo zavolejte

Petr Jiránek

Petr Jiránek

U nás budete jak v bavlnce, postaráme se o váš projekt se 100% péčí.

  777 279 355

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.