Linkbuilding


Budování zpětných odkazů – tzv. linkbuilding je jedna z mnoha disciplín, kterou v sobě zahrnuje technika SEO optimalizace pro vyhledávače. Ke zvýšení návštěvnosti a posílení webu dojde pomocí dvou efektů. Primárním efektem jsou přímé návštěvy, sekundárním efektem je zvýšení pozic ve vyhledávačích.

Jedním z mnoha parametrů pomocí, kterých hodnotí fulltextové vyhledávače kvalitu webu jsou zpětné odkazy (backlinks) vedoucí na váš web.

Registrace do katalogů

To nejzákladnější co pro Vás můžeme udělat a dát Vám do vínku při spuštění webu je registrace do katalogů, získáte tak velice dobrou pozici pro start na internetu. Díky této službě můžete získat až 100 kvalitních zpětných odkazů.

Výměna zpětných odkazů

Poradíme Vám pokud budete chtít s někým vyměnit zpětný odkaz, řekneme Vám zda je to pro Vás výhodné či nevýhodné, zda je zpětný odkaz z nabízených stránek kvalitní či nikoliv.

Budování zpětných odkazů svépomocí

Skutečný linkbuilding však není registrace do katalogů či výměna odkazů s neoborovými weby nebo různé dynamické „SEO lišty“. Ten pravý linkbuilding je tvořen především oborovými zpětnými odkazy.

Našim cílem je naučit Vás jak budovat kvalitní zpětné odkazy, a především, kde je všude budovat a kam mají směřovat. Proč tuto práci nemůžeme udělat za Vás? Protože nemáme to co máte Vy – vědomosti a znalosti ve Vašem oboru, nemůžeme za Vás přispívat do diskuzí, různých fór či vytvářet informační portál nebo firemní či osobní blog pro podporu Vašeho hlavního firemního webu.

Můžeme Vám však připravit informační portál pomocí redakčního systému, případně blog, také Vám můžeme vytvořit menší podpůrné weby tzv. microsites pro Váši hlavní prezentaci.