Reklama na internetu


Pomůžeme Vám při realizování reklamy na internetu, možností zvýšit svoji viditelnost na internetu je celá řada od SEO optimalizace přes PPC reklamní kampaně, až po placené zápisy do katalogů. Přiznáme se Vám však hned na začátku, nejraději máme SEO optimalizaci (pro její efektivnost) a PPC reklamu (pro jejich flexibilitu).

SEM – marketing založený na vyhledávačích

SEM – marketing založený na vyhledávačích. Zvyšování návštěvnosti a získávání nových uživatelů (zákazníků) pomocí vyhledávačů. SEM je soubor metod pro podporu co největší viditelnosti webové prezentace na internetu. Tento typ marketingu se skládá ze dvou částí – neplacené (SEO optimalizace) a placené reklamy (za čas a za proklik).

SEO optimalizace

Chcete být vidět ve fulltextových vyhledávačích (ve výsledcích nejen v Seznamu a Googlu, ale i v Atlasu, Centrumu, Jyxu a dalších)? Dejte se s námi do seo optimalizace Vašeho webu, je to opravdu velice výhodný způsob reklamy na internetu, s velkým efektem.

Chci se dozvědět více: SEO optimalizace

PPC reklamní systémy – Sklik, Adwords, Etarget

Chcete okamžitě zvýšit návštěvnost Vašeho webu? Vyhotovíme Vám reklamní kampaň v PPC reklamních systémech, které jsou velice flexibilní a platíte za skutečného návštěvníka, který se dostal na Vaše stránky, a ne za návštěvníka, kterému se reklama pouze zobrazila.

Chci se dozvědět více: Sklik, AdWords, Etarget

Placené zápisy do katalogů

Zprostředkujeme reklamu ve formě placených zápisů do katalogů, pomůžeme Vám vybrat vhodné sekce, upravit správně popisy, aby byly placené zápisy co nejvíce efektivní, případně poradíme či se budeme účastnit jednání s obchodními zástupci jednotlivých katalogů.