Internetový marketing


Internetový marketing je součástí elektronického marketingu, zahrnuje velké množství nástrojů a postupů jak zvýšit nejen návštěvnost webu, ale také posílit firemní značku. Důležitá je komplexnost a ucelenost internetového marketingu. Připravíme analýzy, ppc reklamy, ale i grafické upoutávky pro bannerovou kampaň.

 

Analýzy, konzultace a naše vědomosti

To vše máte k dispozici, poskytneme Vám veškeré znalosti, které máme v oboru webdesignu i internetového marketingu. U analýz to vše začíná, není možné cokoliv vylepšovat, upravovat či optimalizovat, pokud nevíte, co vlastně máte upravovat.

SEO (optimalizace pro vyhledávače)

Máte málo objednávek či poptávky po Vašich službách? Chcete získat vyšší pozici ve vyhledávačích na určitá klíčová slova, a tím získat více návštěvníků, ze kterých se mohou stát zákazníci? Pak je SEO určena právě pro Vás.

Reklama na internetu

Chcete okamžitě zvýšit návštěvnost webu? Nebo dlouhodobě budovat svoji značku? Získat více zákazníků pro svůj eshop? Poradíme Vám jaké typy reklamy na internetu jsou vhodné pro konkrétní účely.

Microsite

Podpořte svůj stávající web, získejte dlouhodobě výhodnou reklamu pro svoji hlavní firemní prezentaci v podobě stálého reklamního prostoru. Zvyšte informovanost zákazníků o Vašich produktech či službách.

Linkbuilding

Linkbuilding nebo-li budování zpětných odkazů dlouhodobě zvyšuje návštěvnost Vašeho webu. Nejen, že Vám zpětné odkazy vytvoříme, ale dokonce Vás naučíme jak nové zpětné odkazy vytvářet, aby byly co nejefektivnější.

Měření návštěvnosti webu

Bez zpětné vazby to samozřejmě nejde, v případě změn je také nutné ověřit, zda tyto změny měly nějaký efekt na návštěvnost a dopad na zvýšení objednávek. Do všech statistik, máte samozřejmě jako klienti přístup.


 

Jsme vyškolení profesionálové:

Google Partners

 

Máme možnost exkluzivní podpory AdWords, členství v komunitě, aktuální informace. Jsme zváni na vybrané akce Google. Čím jsme si to zasloužili? Prokázanými znalostmi, hospodařením s rozpočty a výkonem kampaní u našich klientů.

Heureka partner

heureka-badge-partner-webprezent-small

Mezi prvními víme o změnách v Heurece. Máme možnost účastnit se workshopů i osobních setkání. Víme o novinkách dřív než ostatní. Pojďte do toho s námi.

Certifikát Mergado

mergado-partner-webprezent

Aplikace Mergado šetří čas a peníze klientům s e-shopy. To chceme. Plně využíváme funkce Mergada. Jsme ověřenými partnery.

Certifikát Bidding Manager

Certifikát Bidding Manager

Prokázali jsme znalosti Heureky a Zboží.cz. Umíme pracovat s automatickým biddováním. Ze zbožových srovnávačů vám vytěžíme maximum. Pusťme se společně do práce.


 
 

Chcete být vidět na internetu? Poptejte nás.

Napište nám nebo zavolejte

Petr Jiránek

Petr Jiránek

U nás budete jak v bavlnce, postaráme se o váš projekt se 100% péčí.

  777 279 355

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.