PPC reklama


PPC reklamní inzertní systémy – Sklik, AdWords, Etarget – mají dvě bezkonkurenční výhody – platba za proklik a flexibilita, a to flexibilita nejen časová, ale i ohledně nákladů vynaložených na reklamní kampaň. Potenciálního zákazníka můžete na svoji webovou prezentaci přivést např. již za 1,- Kč.

Proč PPC reklamu?

  • Platba za proklik – neplatíte za to, že se někde Vaše reklama zobrazila, ale platíte za to, že na Vaši reklamu skutečně někdo klikl a dostal se tak přímo na Váš web (a ještě lépe přímo na konkrétní stránku, např. s inzerovaným produktem), na konkrétní stránku svého webu tak dostáváte potenciálního klienta, který aktivně vyhledal produkt, jenž mu nabízíte.
  • Měřitelnost
  • Výpis v TOP pozicích, tedy i nad výsledky SEO
  • Flexibilita, PPC reklamu jste schopni spustit či zastavit téměř okamžitě, neplatíte tedy nic předem na dlouhé časové úseky jako u placených zápisů či bannerových kampaní dohodnutých na časový úsek. Zároveň máte možnost stanovit celkově vynaložené náklády na reklamní kampaň, na klíčové slovo, na daný den, atd.

Text odstavec

AdWords

Systém zobrazování reklam je stejný jako u Skliku, akorát AdWords je systém placené reklamy zobrazující se na Google. Čím větší má u nás oblibu samotný vyhledávač Google, tím větší oblibu má i Adwords.

  • PPC

Sklik

Sklik je reklamní systém umožňující zobrazování inzerátů na stránkách Seznamu po pravé (případně i horní a spodní) straně vedle výsledků fulltextového vyhledávání, a to dělá z Skliku výborný nástroj pro cílenou reklamu.

  • Kódování responzivních šablon

Facebook

Text k Facebooku Text k Facebooku Text k Facebooku Text k Facebooku Text k Facebooku Text k Facebooku Text k Facebooku Text k Facebooku

  • Návrh webu (wireframe)

Nabízené služby

Audit PPC

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer et laoreet felis dolor mauris.

Tvorba, správa a optimalizace PPC

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer et laoreet felis dolor mauris.

Komu jsme již pomohli

{loadposition hlavni-klienti} {loadposition dalsi-klienti}