Technická SEO analýza webu


Než začnete dávat peníze do PPC reklamy, zbožových vyhledávačů a dalších zdrojů návštěvnosti, nechte si zjistit, zda-li je váš web v základu v pořádku. Technickými problémy totiž odradíte nejen vyhledávače, ale i návštěvníky.  Pomůžeme vám a vypracujeme technickou SEO analýzu.

Co obsahuje

Indexace ve vyhledávačích – Google a Seznam.cz

Absolutní základ.

Prověříme, zda-li nemáte problémy s indexacích ve vyhledávačích a zbytečně nepřicházíte o návštěvnost (a tím pádem i o tržby). Zkontrolujeme nejen mapu stránek webu, ale i jestli v ní jsou obsaženy správná a hlavně všechna data. 

Výsledek bude v přehledné tabulce s výpisem všech dostupných URL vašeho webu, včetně URL na obrázky, .pdf či jiné soubory. K tomu přidáme stavové kódy jednotlivých URL a zaindexování v Google a Seznamu. 

Odhalte potenciál svého webu.

Výpis chybových stránek

Není nic horšího, než když z PPC reklamy pošlete návštěvníka na nefunkční stránku (404). Takového člověka spolehlivě odradíte a provděpodobně vás již nenavštíví.

Proto vám dodáme výpis chybových stránek s tabulkou pro přesměrování na obsahově podobné stránky.

Neházejte klacky pod nohy svým návštěvníkům i vyhledávačům. 

Kontrola titulků (Title) stránek

Každý TITLE musí být unikátní. Každou stránku totiž optimalizujete na jinou sadu klíčových slov. Pohlídáme délku titulků. Chcete přece, aby byl celý titulek vidět ve výsledcích vyhledávání, že?

Kvalitní text v TITLE nejenže zvýší šanci být na předních pozicích ve vyhledávání, ale také zvýší šanci, že na lidé kliknou právě na vás.

Problematické stránky vypíšeme do přehledné tabulky.

Nepodceňujte obsah a tvar titulků.

Kontrola meta Description

Zkontrolujeme, zda využíváte naplno potenciál meta Description. Další text, kde můžete ovlivnit, co uvidí návštěvník ve výsledcích vyhledávání. A tím můžete zvýšit šanci, že proklikne právě na váš web.

Struktura nadpisů a textů

Nadpisy má mnoho webů špatně vyřešené. Je třeba jim věnovat zvláštní péči a ne mít 1 univerzální pro celý web.

Obrázky

Správně vyladěné obrázky jsou důležité nejen pro vyhledáváče (vyhledávání obrázků na Google a Seznam.cz), ale i pro handicapované uživatele. Podíváme se jim na zoubek.

Příležitosti

Nejen technickým SEO je web živ. Jako bonus se podíváme na skryté příležitosti ke zlepšení vašeho webu.

Co od nás získáte, jaký je výstup?

Jsme systematičtí puntičkáři posedlí přehlednými tabulkami a kontrolními listy (checklisty).
Analýzu vám předáme jako přehledný dokument v Google Docs (nebo .pdf). Zde najdete odkazy na výpisy problematických stránek, doporučení i příklady, jak chyby opravit. 
Na konci vše shrneme do přehledné tabulky (checklistu) a označíme prioritami. Budete tak ihned vědět, čím začít a co naopak počká.

Jak s analýzou dále nakládat?

Váš webmaster nebo my. Možnost další spolupráce.

Cena

Cena od 4 900,- Kč

Cena analýzy se odvíjí od velikosti, složitosti a počtu problémů kontrolovaného webu.

Chcete pomoci s analýzou webu?

Kontaktujte nás:

{module Formulář na detailu položky}