Sjednocená Seznam Peněženka


Využíváte placené služby Seznamu jako Sklik, Firmy, Zboží.cz a další? Jste zvyklí dobíjet kredit pro každou službu zvlášť? Od 5. 9. 2016 se stává nutností využít Zjednodušenou (sjednocenou) Seznam peněženku. Co to pro vás znamená? Čtěte dále.

Od června 2016 je možné využívat Sjednocenou Seznam peněženku. Od 5. 9. 2016 je to povinnost. Nebude totiž možné do „staré“ peněženky již dobíjet kredit. Pouze čerpat stávající. Tímto opatřením dojde ke zjednodušení účetní administrativy. Ztratí se ale průhlednost – kolik peněz dáváte do jednotlivých systémů. Např. v Skliku uvidíte kredit za celou peněženku (pro všechny služby), nikoliv kredit vyčleněný pouze pro Sklik, jak tomu bylo dosud.

Jak přejít na sjednocenou peněženku:

  1. Přihlaste se do Klientské zóny >>.
  2. Po přihlášení pravděpodobně již uvidíte informaci o Zjednodušené peněžence. Zaškrtněte políčko „Souhlasím s obchodními podmínkami„.
  3. Zvolte „Chci novou peněženku„.

Nevidíte-li informaci o nové peněžence hned po přihlášení, v levém menu zvolte „Peněženka„. Zde již máte možnost peněženku sjednotit.

Schválením Zjednodušené Seznam peněženky zároveň zrušíte všechna upozornění. Je proto nutné znovu nastavit:

  • Upozornění na pokles kreditu,
  • nastavení pravidel pro Snadné platby kartou. 

Je nutné překontrolovat stav kampaní. Znovu se spustí ty, které byly zastavené z důvodu vyčerpaného kreditu na kterékoliv z placených služeb Seznamu (Sklik, Firmy.cz, Zboží.cz a další).

Pokud vám chodí upomínky k platbě, obraťte se přímo na Seznam.cz.

Lukáš Kolovrat
Odběr
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments